.

.

Cawanerl Автомобил Стил Авто Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка LED Светло 12V Бела Сина, Портокалова 2 Парчиња За Форд Фокус II

Cawanerl Автомобил Стил Авто Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка LED Светло 12V Бела Сина, Портокалова 2 Парчиња

DEN 1090.00
DEN 1650.72
-34 %

Износ
Во продавницата.

8 Flexifuel 2006-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 1.8 TDCi 2005-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 2 2004-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 2.0 TDCi 2008-2011
.0 TDCi 2008-2011 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Салон 1.Бидејќи автомобил rote е спротивна во некои земји,кога тоа се случува,на сијалицата не може да светне,треба да се отвори ротирачки приклучок,како и размена на позитивни и негативни жица.6 TDCi 2004-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Имот 1.54"
-Апликација : Автомобил Дење Работи Светлина/светилки drl,Магла Светлина
Топло Совети :
1.5 РС 2009-2011 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 2.6 2006-2011 За ФОРД ФОКУС II Конвертибилна 2 2006-2011 За ФОРД ФОКУС II Конвертибилна 2.4 2004-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 1.
Функција :
-100% Сосема Нов
-Супер-светли LED Светло
-Водоотпорен, dustproof, и Shockproof,Долг Животен Век.6 Ti 2005-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Салон 1.6 TDCi 2004-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 1.0 ЛПГ 2008-2011 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 2.Ако приклучокот не одговара на вашиот автомобил,може да се отвори ротирачки приклучокот, употреба на жици се поврзете на автомобил на оригиналните приклучок директно.0 TDCi 2004-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Имот 2.8 2006-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Салон 1.8 TDCi 2005-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Салон 2 Права 2005-2011 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Салон 2.6 2005-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Салон 1.6 ЛПГ 2009-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Имот 1.
Пакет Содржи :
2 x Автомобил дење работи светлата се Направи Модел Трим Мотор Година За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 1.6 TDCi 2005-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Салон 1.
-Ниска потрошувачка на енергија.0 ЛПГ 2008-2011 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Имот 2.4 2004-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Имот 1.8 TDCi 2004-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Имот 2 2004-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Имот 2.Ако светлината не може да работи нормално, ве молиме контактирајте со нас прво,и не се отвори спорот,ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни, ви Благодариме !
3.0 TDCi 2006-2011 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Имот 1.Пред да нарачате, ве молиме погледнете го следново автомобил модел внимателно, и да се утврди дали објектот да се вклопи во вашиот автомобил.5 W/Парче
-LED кол : 18/Пар 9/Парче
-Боја На Располагање : Бела, Портокалова, Сина
-Напон : 12 V
-Материјал : Пластични Домување + Стаклениот Капак
-Дијаметар : 9 CM / 3.8 Flexifuel 2006-2011 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Салон 1.6 ЛПГ 2009-2011 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 1.6 2004-2011 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Имот 1.0 TDCi 2005-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Салон 2.
-Во текот температура автоматска заштита на функција
-Лесен за Инсталација
-Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА за 12 V автомобили.0 TDCi 2008-2011 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 2.6 2004-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Hatchback 1.8 2006-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Имот 1.6 TDCi 2005-2012 За ФОРД ФОКУС II (DA_) Салон 1.

За производот

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
cawanerl
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
9W/Pair 4.5W/Piece
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Автомобил модел:
За 12V Автомобили
Автомобил Марка:
за ford focus
Чип Собранието Тип:
SMD
Led Чип Производител:
cawanerl

Слични предлози