.

.

На мало со 10pcs G13 T8 Светилка Заградата Светлина Држачот За LED Цевка Светлина

На мало со 10pcs G13 T8 Светилка Заградата Светлина Држачот За LED Цевка Светлина

DEN 537.00
DEN 671.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


Најголемиот дел цел линк :
https : //www.aliexpress.com/store/product/UPS-DHL-FEDEX-1000pcs-G13-T8-Lamp-Bracket-Light-Holder-For-LED-Light-Tube/706948_32793941502.html?spm=2114.12010615.0.0.Db Kn0o

За производот

боја:
Бела
База Тип:
G13
Тип На Објект:
Светилка Основи
Карактеристики:
Добар квалитет
Број На Модел На:
na
сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Бренд Име:
човековите осветлување
Гаранција:
1year
База Материјал:
ABS
боја:
Бела

Слични предлози