.

.

20V180W GZ9.5 халоген светилка Amsco P-093926-047 Steris LA500 LA700 LB11 LB-11 20v 180w GY9.5 сијалица бесплатен превозот-10pcs

20V180W GZ9.5 халоген светилка Amsco P-093926-047 Steris LA500 LA700 LB11 LB-11 20v 180w GY9.5 сијалица бесплатен превозот-10pcs

DEN 9120.00

Износ
Во продавницата.


20 V180 W GZ9.5 халоген светилка Amsco P-093926-047 Steris LA500 LA700 LB11 LB-11 20v 180w GY9.5 сијалица бесплатен превозот-10pcs
volts : 20v
w : 180w
база : GY9.5/GZ9.5
главната примена : Amsco OT светлина
живот време : 100hrs
крстот референца : Amsco P-093926-047
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Тоа е навистина нашата
задоволство да ви ја покаже нашата кралската доверба и одговорност и поддршка за вас - нашите вредни клиентите. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !

За производот

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CQC,EMC,УЛ,ССА,VDE,LVD,CCC,RoHS,PSE,FCC,CE
Број На Модел На:
LT03118
Карактеристики:
халоген светилка
volts:
20v
watts:
180W
база:
GY9.5
главната апликација:
Amsco О Т светлина
живот време:
100hrs
крстот референца:
Amsco P-093926-047

Слични предлози