.

.

1000Pcs/многу E10 да E12 Светилка Адаптер Конвертор E10 Машки Да E12 Женски светилка адаптер конвертор Оган доказ PBT

1000Pcs/многу E10 да E12 Светилка Адаптер Конвертор E10 Машки Да E12 Женски светилка адаптер конвертор Оган доказ PBT

DEN 29664.00

Износ
Во продавницата.

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Повратни Информации Од Нашите Клиенти :
E12 да E26 Адаптер Конвертор светилка адаптер E26~E12 конвертор Нови 100pcs US$ 61.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.16 /многу
50 парчиња / многу
E11 да E12 Адаптер Конвертор Предводена од Халоген CFL светлина, крушка светилка адаптер E12~E11 конвертор Нови 20pcs US$ 20.40 /многу
100 парчиња / многу
E12 да E26 Адаптер Конвертор светилка адаптер E26~E12 конвертор Нови 20pcs US$ 20.40 /многу
100 парчиња / многу
. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.24 /многу
20 парчиња / многу
E12 да E26 Адаптер Конвертор светилка адаптер E26~E12 конвертор Нови 50pcs US$ 30.
Производ Слики :
Повеќе Видови На Адаптер Конвертори Од Нас :
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција.86 /многу
50 парчиња / многу
E11 да E12 Адаптер Конвертор Предводена од Халоген CFL светлина, крушка светилка адаптер E12~E11 конвертор Нови 100pcs US$ 61.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

За производот

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Бренд Име:
milliongreat
Број На Модел На:
IL-АД-E10-E12
Материјал:
PBT
светилка носителот адаптер:
адаптер конвертор
Стил:
Завртка
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE & ROHS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични предлози