.

.

100PCS Y Форма E27 2 E27 Светилка Носителот Конвертор Пченка Сијалица База Тип Socket Конверзија 2E27 Splitter Адаптер

100PCS Y Форма E27 2 E27 Светилка Носителот Конвертор Пченка Сијалица База Тип Socket Конверзија 2E27 Splitter Адаптер

DEN 3312.00
DEN 4799.52
-31 %

Износ
Во продавницата.


E27 Штекер Splitter Нови Огноотпорни Материјали E27 2 E27 Lampholder Конвертор LED Светилка Конверзија Штекер e27 Splitter Детали за Производот: E27 2 X E27 Светилка Адаптер Конвертор Состојба : нови Апликации : Погоден за сите напон, халоген LED, CFL светилки,итн. Материјал : висок квалитет на пластика и други материјали Напон max : 265 V Current max : 2 A E27 2 X E27 Lumiled штекер база на Лесен и мали дизајн Удобен и практичен, лесен за инсталација и употреба Висока температура отпорни, анти-горење PBT и анти-стареењето. Преносни и издржливи Додаток само Пакет се Вклучени : 100 X E27 да 2 E27 Адаптер

За производот

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
Y51-2E27
Бренд Име:
Tightsen-Home

Слични предлози