.

.

DIY свеќа одлуки свеќа модел,рамни горниот дијаметар 7cm круг свеќа калап за diy

DIY свеќа одлуки свеќа модел,рамни горниот дијаметар 7cm круг свеќа калап за diy

DEN 574.00
DEN 623.52
-8 %

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ Note : испорака на производи е свеќа мувла само имајте на ум вклучуваат други . овој производ е со дијаметар од 7cm и висина на 7cm,10cm,15см,20cm На челик е не вклучува ,како што тоа обично го користат светилник
Како да се користи

За производот

боја:
Висина 7cm, Висина 10cm, висина 15см, висина 20cm
Бренд Име:
Leane Creatief
Материјал:
polyresin

Слични предлози