.

.

Veu Noiva Катедрала Свадба Превез Veu Де Noiva Свадба Додатоци за Декорација Sluier Свадба Превез Со Чешел 0224A

Veu Noiva Катедрала Свадба Превез Veu Де Noiva Свадба Додатоци за Декорација Sluier Свадба Превез Со Чешел 0224A

DEN 279.36

Износ
Во продавницата.

Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации . Ви благодарам за вашата соработка во однапред. Ви благодариме!. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Не за квалитет проблем се врати, клиенти одговорност за испраќање и да се врати товар.
Се враќа :
Прифати замена за било кој квалитет на прашањето,Целосна Наплата ќе биде почестен . Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.com/payment_method. Ако не добивате нашиот одговор со време, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail на нас и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рок од 3-7 работен ден . Ако не сте сигурни победи на сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво.
Позитивни Повратни информации и Повратни информации е многу важно. Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти , ние ќе се потрудиме да ви помогне избегнување или намалување на царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата.
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања откако ќе добиете предмети. Предмети може да биде вратена во рок од 3 дена за проблеми со квалитетот или погрешна предмети, но секако ние ќе ги провери сè внимателно од производи за пакување и се потврди тоа е во добра состојба. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (3-8 работни денови).Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако случајно се, ние ќе ви ги даде средствата, набрзо откако ќе се добие објект. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас.
Превозот :
1. Беа тука да ви помогне и имаме за цел да ги реши сите прашања во рок од 24 часа. Нашата служба за корисници ќе ви одговори што е можно поскоро.
Veu Noiva Катедрала Свадба Превез Veu Де Noiva Свадба Додатоци за Декорација Sluier Свадба Превез Со Чешел 0224 A
Купувачот Совети
1.
Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк help.

За производот

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Бренд Име:
Milomi.КП
Број На Модел На:
0224A
Превези Работ Стил:
Се Сече На Работ
Техника:
Appliqued
Тип:
Рамо Должина Превез
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Слоеви:
Еден Слој
Модел:
свадба превез
дизајн:
превез
Стил:
voile mariage

Слични предлози