.

.

3.2 M Метар слонова коска Катедрала Свадба Превези Долго Чипка Работ Булчински Превез без Чешел Свадба Додатоци Невестата Mantilla Свадба Превез

3.2 M Метар слонова коска Катедрала Свадба Превези Долго Чипка Работ Булчински Превез без Чешел Свадба Додатоци Невестата Mantilla

DEN 1562.00
DEN 1680.00
-7 %

Износ
Во продавницата.

Бесплатен превозот боја на слонова коска еден слој без Чешел 1piece исто така е можно Големина(Должина : ширина : ) : должина 320cm (Вистинската должина) Боја : боја на слонова коска
Експрес начини :
Кина Пост Воздух Пошта е бавен , па кога ќе изберете Кина Пост Воздух Mail, ве молиме проверете дали времето е во ред за тебе, и Ако ви треба фустан Итна , тогаш можете да изберете e-EMS,EMS,DHL,UPS-от,Aramex,Fedex,SF express,RPX,GATI итн, овие се Изразат голема брзина,ви благодариме.
Нормално превозот време :
Од кина пост : 25-50 дена (Пристигнат Сите Земји, Испраќање на Бразил, треба 50-80 дена).
Со e Packet : 10-20 дена (Пристигне се Обединуваат Државите,Русија,Austrlia,велика БРИТАНИЈА,Франција,Израел,Саудиска Арабија,Украина,Бразил,и така натаму )
Со GATI : 8-12 дена (Само Пристигнат Индија)
Со SF експрес : 7-10 дена (Пристигне САД ,Јапонија,Сингапур ,Кореја, Малезија, Австралија, Индија, Виетнам)
Со DHL : 7-9 дена од Страна на ПРОЗОРЦИ : 7-9 дена од Страна на E-ЕМС : 10-20 дена .
Со ЕМС : 8-12 дена Од Fedex : 7-9 дена
Со RPX : 7-10 дена Од Aramex : 7-8 дена .

За производот

боја:
Слонова коска
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Бренд Име:
LOVSKYLINE
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Слоеви:
Еден Слој
Тип:
Катедрала Превез
Техника:
Appliqued
Превези Работ Стил:
Чипка Работ
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
N041
боја:
Слонова коска
Количина(MOQ):
1 парче е, исто така, ја прифати
Пакување:
1pc/opp Вреќа
испорака:
Од Кина Пост epacket (Бесплатен превозот)
време на испорака:
2-3 дневна
Акции на предмети:
Yes
Димензии(Должина/Ширина:
)
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Слични предлози