.

.

Моден накит зелени дијамант ѓердан приврзоци, обетки , белегзии Поставите Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја кралицата

Моден накит зелени дијамант ѓердан приврзоци, обетки , белегзии Поставите Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја

DEN 1119.00
DEN 1512.00
-26 %

Износ
Во продавницата.

Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот на прстените ќе добиете.
евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете.
Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга. Сјај е "Супериорен', појавување на 'Одлични', површината на квалитетот е "Одлична', Оценката е
ААА. Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме вратете го unworn објект во рок од 30 дена и ние со задоволство ќе размена, или можете да добиете целосно враќање на средствата.
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,
Ние нудиме 100% задоволство гаранција за предмети.
Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површински недостатоци, форма, боја и големина.Ако пратката се оштетени, Contrarily, Ние само Враќање на Крајната Цена на Производот. Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа. Кога ќе купите од нас, може да бидат сигурни дека она што го гледате во сликата, се во листата, е токму она што ќе го видите! Без Изненадувања!!
Опис
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacerous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од. Вредностите на овие бисери се генерирани од реткост и квалитет.
Морска Школка бисер се природна боја бисери, кои се многу ретки. Среќен наддавање!
.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози