.

.

Noblest Накит зелени дијамант pendant ѓердан линк хривнија обетки поставите Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја кралицата

Noblest Накит зелени дијамант pendant ѓердан линк хривнија обетки поставите Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види

DEN 835.00
DEN 1128.00
-26 %

Износ
Во продавницата.

Повратни информации
100% пари наплата или слободна размена,ако не беа задоволни со тоа.Ако пратката се оштетени, Contrarily, Ние само Враќање на Крајната Цена на Производот. ве молиме имајте во предвид дека поштенски се неповратни. Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа.
Вие ќе примите објект токму како што се прикажани во слика погоре. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Добредојде
Информации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутија
Должина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барање
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД ПОНУДА!
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Вредностите на овие бисери се генерирани од реткост и квалитет. Тие доаѓаат во бои вклучувајќи црна, сива и зелена.
евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете.
Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга. Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на Крајната Цена на Производот плус Превозот надомест.
Нашите превозот одделот бродови понеделник - петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 8-15 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 12-20 Работа дена до дестинацијата. Понекогаш ќе купи некој објект, бидејќи изгледа навистина добар во листата, а потоа кога ќе ја добијат, добро, тоа само не изгледа толку добра како на фотографијата.
Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
Големини се движат од 7.
Политика на враќање & Поддршка :
100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или ако тоа не е како што е опишано, или доколку од било која друга причина не сте целосно задоволни со вашето купување. ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти. Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме вратете го unworn објект во рок од 30 дена и ние со задоволство ќе размена, или можете да добиете целосно враќање на средствата.
Превозот :
Тие Имаат песна бројки.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Имаат продолжат со нумеричка
Бразил / Јужна Америка /Франција / Шпанија / Германија / Источна Европа : може да потрае до 13-25 работни денови поради строгите обичај Инспекција.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози