.

.

Среќа жените стил Природни 8мм црвено ѓердан 17 & срце сакам обетки Кварц парична Казна Позлатен злато Булчински широк види крилја кралицата

Среќа жените стил Природни 8мм црвено ѓердан 17 & срце сакам обетки Кварц парична Казна Позлатен злато Булчински широк види крилја

DEN 799.00
DEN 1080.00
-26 %

Износ
Во продавницата.


Вие ќе примите објект токму како што се прикажани во слика погоре. Кога ќе купите од нас, може да бидат сигурни дека она што го гледате во сликата, се во листата, е токму она што ќе го видите! Без Изненадувања!!
Опис
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacerous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од. Понекогаш ќе купи некој објект, бидејќи изгледа навистина добар во листата, а потоа кога ќе ја добијат, добро, тоа само не изгледа толку добра како на фотографијата. Вредностите на овие бисери се генерирани од реткост и квалитет.Повратни информации
100% пари наплата или слободна размена,ако не беа задоволни со тоа.
Големини се движат од 7.
Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.
Нашите превозот одделот бродови понеделник - петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 8-15 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 12-20 Работа дена до дестинацијата. ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти.
евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете.Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!Ниска почетна цена ,не пропуштајте !
(Професионални Рака Заврзана Со Двојно Свила Теми Помеѓу Секоја Школка Бисер)
Овие бисери се меѓу rarest на сите бисери, кои се на располагање. ние сме многу среќни да ви помогнат.
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,
Ние нудиме 100% задоволство гаранција за предмети.
Превозот :
Тие Имаат песна бројки. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Сјај е "Супериорен', појавување на 'Одлични', површината на квалитетот е "Одлична', Оценката е
ААА. Среќен наддавање!
.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози