.

.

Најновите ! Моден накит црвен дијамант приврзоци обетки прстени 7-9 # Поставите Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја кралицата

Најновите ! Моден накит црвен дијамант приврзоци обетки прстени 7-9 Поставите Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк

DEN 835.00
DEN 1128.00
-26 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози