.

.

Висок квалитет дијамант нараквица/обетки/Ѓердан Pendant Поставите Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја кралицата

Висок квалитет дијамант нараквица/обетки/Ѓердан Pendant Поставите Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја кралицата

DEN 1048.00
DEN 1416.00
-26 %

Износ
Во продавницата.

Повратни информации
100% пари наплата или слободна размена,ако не беа задоволни со тоа. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот :
Тие Имаат песна бројки. ве молиме имајте во предвид дека поштенски се неповратни. ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти. Среќен наддавање!
. Сјај е "Супериорен', појавување на 'Одлични', површината на квалитетот е "Одлична', Оценката е
ААА.
евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете.
Политика на враќање & Поддршка :
100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или ако тоа не е како што е опишано, или доколку од било која друга причина не сте целосно задоволни со вашето купување.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Големини се движат од 7. Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот на прстените ќе добиете.
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,
Ние нудиме 100% задоволство гаранција за предмети. Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме вратете го unworn објект во рок од 30 дена и ние со задоволство ќе размена, или можете да добиете целосно враќање на средствата.
Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површински недостатоци, форма, боја и големина.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози