.

.

Природни Зелени дијамант pendant ѓердан обетки поставите дубаи турски африкански монистра накит поставите Кварц парична Казна Позлатен

Природни Зелени дијамант pendant ѓердан обетки поставите дубаи турски африкански монистра накит поставите Кварц парична Казна

DEN 537.00
DEN 1032.00
-48 %

Износ
Во продавницата.

Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме вратете го unworn објект во рок од 30 дена и ние со задоволство ќе размена, или можете да добиете целосно враќање на средствата.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. ние сме многу среќни да ви помогнат. Среќен наддавање!
.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,љубовници',Девојки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Метали Тип:
Злато Позлатен
НЕ КУТИЈА:
жените накит

Слични предлози