.

.

ретки зелени дијамант врежан Рака хривнија 7.5 Armschmuck Кварцен камен алка широк види крилја сребро-накит за жените

ретки зелени дијамант врежан Рака хривнија 7.5 Armschmuck Кварцен камен алка широк види крилја сребро-накит за жените

DEN 574.00
DEN 1104.00
-48 %

Износ
Во продавницата.

Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот на прстените ќе добиете.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ако пратката се оштетени, Contrarily, Ние само Враќање на Крајната Цена на Производот. Понекогаш ќе купи некој објект, бидејќи изгледа навистина добар во листата, а потоа кога ќе ја добијат, добро, тоа само не изгледа толку добра како на фотографијата.
Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површински недостатоци, форма, боја и големина.
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,
Ние нудиме 100% задоволство гаранција за предмети. Кога ќе купите од нас, може да бидат сигурни дека она што го гледате во сликата, се во листата, е токму она што ќе го видите! Без Изненадувања!!
Опис
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacerous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.
Големини се движат од 7.
Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга. Среќен наддавање!
. Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа.
Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена . ние сме многу среќни да ви помогнат. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на Крајната Цена на Производот плус Превозот надомест.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите',Жени,Девојки
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Сребро 18K Злато Позлатен копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија

Слични предлози