.

.

убава зелена боја дијамант змеј pendant ѓердан earring поставите Кварц парична Казна Булчински широк види крилја жените кралицата

убава зелена боја дијамант змеј pendant ѓердан earring поставите Кварц парична Казна Булчински широк види крилја жените кралицата

DEN 764.00
DEN 1032.00
-26 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа.
Нашите превозот одделот бродови понеделник - петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 8-15 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 12-20 Работа дена до дестинацијата. ве молиме имајте во предвид дека поштенски се неповратни.
Вие ќе примите објект токму како што се прикажани во слика погоре.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози