.

.

африкански монистра накит поставите Сина Камен гем Поставите Ѓердан Хривнија Обетки Прстен 8# Кварц чисто злато Булчински широк кралицата

африкански монистра накит поставите Сина Камен гем Поставите Ѓердан Хривнија Обетки Прстен 8 Кварц чисто злато Булчински широк

DEN 1498.00
DEN 1896.00
-21 %

Износ
Во продавницата.


Морска Школка бисер се природна боја бисери, кои се многу ретки. Понекогаш ќе купи некој објект, бидејќи изгледа навистина добар во листата, а потоа кога ќе ја добијат, добро, тоа само не изгледа толку добра како на фотографијата. Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот на прстените ќе добиете.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози