.

.

Парична казна Булчински Среќа Природни Стилски Црн ДИЈАМАНТ Нараквица Earring Кварц парична Казна Булчински широк види крилја жените кралицата

Парична казна Булчински Среќа Природни Стилски Црн ДИЈАМАНТ Нараквица Earring Кварц парична Казна Булчински широк види крилја

DEN 599.00
DEN 936.00
-36 %

Износ
Во продавницата.

Повратни информации
100% пари наплата или слободна размена,ако не беа задоволни со тоа. Тие доаѓаат во бои вклучувајќи црна, сива и зелена.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози