.

.

Обложено Пломба Зелени дијамант Ѓердан Хривнија Прстен Earring поставите ААА Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја кралицата

Обложено Пломба Зелени дијамант Ѓердан Хривнија Прстен Earring поставите ААА Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види

DEN 1498.00
DEN 1896.00
-21 %

Износ
Во продавницата.

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Среќен наддавање!
.
Политика на враќање & Поддршка :
100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или ако тоа не е како што е опишано, или доколку од било која друга причина не сте целосно задоволни со вашето купување. Вредностите на овие бисери се генерирани од реткост и квалитет. Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме вратете го unworn објект во рок од 30 дена и ние со задоволство ќе размена, или можете да добиете целосно враќање на средствата.Повратни информации
100% пари наплата или слободна размена,ако не беа задоволни со тоа. Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на Крајната Цена на Производот плус Превозот надомест. Кога ќе купите од нас, може да бидат сигурни дека она што го гледате во сликата, се во листата, е токму она што ќе го видите! Без Изненадувања!!
Опис
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacerous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,
Ние нудиме 100% задоволство гаранција за предмети. Имаат продолжат со нумеричка
Бразил / Јужна Америка /Франција / Шпанија / Германија / Источна Европа : може да потрае до 13-25 работни денови поради строгите обичај Инспекција. Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа.
Морска Школка бисер се природна боја бисери, кои се многу ретки.
Големини се движат од 7.
Добредојде
Информации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутија
Должина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барање
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД ПОНУДА!
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа.Ако пратката се оштетени, Contrarily, Ние само Враќање на Крајната Цена на Производот. ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти.
Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози