.

.

Виолетова гем Цвет Кристал Приврзоци Ѓердан earring Прстен Кварц парична Казна Булчински широк види крилја жените кралицата

Виолетова гем Цвет Кристал Приврзоци Ѓердан earring Прстен Кварц парична Казна Булчински широк види крилја жените кралицата

DEN 799.00
DEN 1080.00
-26 %

Износ
Во продавницата.


Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површински недостатоци, форма, боја и големина.
Политика на враќање & Поддршка :
100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или ако тоа не е како што е опишано, или доколку од било која друга причина не сте целосно задоволни со вашето купување.
Нашите превозот одделот бродови понеделник - петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 8-15 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 12-20 Работа дена до дестинацијата. Среќен наддавање!
. ние сме многу среќни да ви помогнат.
Морска Школка бисер се природна боја бисери, кои се многу ретки.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози