.

.

ААА 12mm Црна Школка Бисер Pendant Ѓердан Обетки Кварц парична Казна Булчински широк види крилја жените кралицата

ААА 12mm Црна Школка Бисер Pendant Ѓердан Обетки Кварц парична Казна Булчински широк види крилја жените кралицата

DEN 835.00
DEN 1128.00
-26 %

Износ
Во продавницата.


Големини се движат од 7. Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа. Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот на прстените ќе добиете.
евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете.Повратни информации
100% пари наплата или слободна размена,ако не беа задоволни со тоа.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози