.

.

африкански монистра накит одредите Ред на жените накит црвен дијамант Earring Хривнија Ѓердан Прстен Кварц чисто злато Булчински широк кралицата

африкански монистра накит одредите Ред на жените накит црвен дијамант Earring Хривнија Ѓердан Прстен Кварц чисто злато Булчински

DEN 1460.00
DEN 1848.00
-21 %

Износ
Во продавницата.

Ако пратката се оштетени, Contrarily, Ние само Враќање на Крајната Цена на Производот.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете. Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа.
Големини се движат од 7.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози