.

.

Парична казна Црн дијамант pendant ѓердан хривнија обетки поставите Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја кралицата

Парична казна Црн дијамант pendant ѓердан хривнија обетки поставите Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја

DEN 870.00
DEN 1176.00
-26 %

Износ
Во продавницата.

Тие доаѓаат во бои вклучувајќи црна, сива и зелена.
Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот :
Тие Имаат песна бројки. Понекогаш ќе купи некој објект, бидејќи изгледа навистина добар во листата, а потоа кога ќе ја добијат, добро, тоа само не изгледа толку добра како на фотографијата.
Вие ќе примите објект токму како што се прикажани во слика погоре.
Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површински недостатоци, форма, боја и големина.
Големини се движат од 7. Имаат продолжат со нумеричка
Бразил / Јужна Америка /Франција / Шпанија / Германија / Источна Европа : може да потрае до 13-25 работни денови поради строгите обичај Инспекција. Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме вратете го unworn објект во рок од 30 дена и ние со задоволство ќе размена, или можете да добиете целосно враќање на средствата. ве молиме имајте во предвид дека поштенски се неповратни. Вредностите на овие бисери се генерирани од реткост и квалитет.
Морска Школка бисер се природна боја бисери, кои се многу ретки.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Нашите превозот одделот бродови понеделник - петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 8-15 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 12-20 Работа дена до дестинацијата. Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на Крајната Цена на Производот плус Превозот надомест.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози