.

.

DOKOL Луксузни Сребрена Боја Свадба Накит во Собата За Невести Пенливи Циркони Цвет Кластер Ѓердан Комплети За Жени DKS0029

DOKOL Луксузни Сребрена Боја Свадба Накит во Собата За Невести Пенливи Циркони Цвет Кластер Ѓердан Комплети За Жени DKS0029

DEN 2301.12

Износ
Во продавницата.


Бренд : DOKOL Накит
Камен Боја : Бела, Сина, Зелена, Црвена
Позлата : Сребрена Боја
Главниот Камен : ААА Кубни Циркони
Meterial : Бакар / Месинг
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Пријатели
Еколошки Стандард : Олово слободни, Никел слободни, Кадмиум слободни

За производот

Метална боја:
бела, црвена, сина, зелена
Бренд Име:
DOKOL
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Парче Ѓердан+1 Пар Обетки
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
DKS0029
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
камен боја:
Бела, Црвена, Зелена, Сина
метал позлата:
сребрена боја
Тежина:
121g
Главниот Камен:
ааа кубни циркони
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Повод:
Ангажирање / Свадбена / Партија / Подарок / Office / Дневно
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични предлози