.

.

Убава дијамант Круг змеј Pendant Ѓердан Earring Хривнија Поставите Кварц парична Казна Булчински широк види крилја кралицата

Убава дијамант Круг змеј Pendant Ѓердан Earring Хривнија Поставите Кварц парична Казна Булчински широк види крилја кралицата

DEN 1123.00
DEN 1517.28
-26 %

Износ
Во продавницата.


Политика на враќање & Поддршка :
100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или ако тоа не е како што е опишано, или доколку од било која друга причина не сте целосно задоволни со вашето купување. Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа.
Големини се движат од 7.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти. Тие доаѓаат во бои вклучувајќи црна, сива и зелена.
Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Ако пратката се оштетени, Contrarily, Ние само Враќање на Крајната Цена на Производот.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите',Жени,Девојки
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Метали Тип:
Злато Позлатен
Сребро earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози