.

.

Бесплатен Превозот 24KGP Накит Поставите Австрија Кристал Лак Златна Боја Накит Поставите Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Свадба Накит

Бесплатен Превозот 24KGP Накит Поставите Австрија Кристал Лак Златна Боја Накит Поставите Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Свадба

DEN 283.20

Износ
Во продавницата.

Имаме професионален дизајн тим, можеме да ви понудиме повеќето модерни и најновите Накит.
Висок Квалитет На Злато Позлатен, Австриската Кристали, Злато Може Да Трае Долго Време!!
Прстен е е прилагодлив, не грижете се за големината!!
Точка бр.
Имаат среќен shoping Патување!!
.
Добредојдовте на нашата продавница!! Ние ќе ви даде многу се изненади.
Превозот Многу важно ве Молиме прочитајте ги внимателно!!
1).Ако сакате да се препродава на нашите производи или да имате продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо. Сите наши накит е без Никел, олово-слободни . И да се стави целиот сет во меур торба за одржување далеку од оштетување.Материјал : Zinca легури,Високо-qualitied Кристал,Вистински Злато Позлатен
3).
За веледрогерија
За развој на нашиот бизнис oversea, добредојдовте на wholsaler да се зборува за соработка со нас, ние може да ви понуди производи со повеќето конкурентна цена и висок квалитет. Ве молиме не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите!! ви благодариме за соработката!! , ми треба поддршка од сите клиенти.Верувај ми.358
Големина : Ѓердан : 42+6cm,Бразлетна : 20+5cm,Прстен е Прилагодлив
Нашата продавница!!
Накит Сетови Група Линк
Производи Опис
2).
Answer : ___________________________ Note : ние не ја за оние кои се користат.
Врати Се Gurantee :
Ние gurantee ќе Нула ризик шопинг тука, Ако објектот има некој проблем, ве молиме контактирајте со нас како ќе ја добијат, и да ни понудат повеќе детали за проблемот, ние ќе испрати еден или се согласуваат да се вратат по нашето миропомазание. Кина пост воздух mail , бесплатен превозот,но треба за 15-45 дена да пристигне ( можеби и повеќе според различни места или во услови!) Ве молиме чекаат трпеливо пред добивањето на пратката.Состојба : 100% Сосема нов,Романтични,Домот,високо-одделение,модерен
Нашиот тим :
Ние сме специјализирани во Накит сет за многу години, нашите Накит е обложено со вистински злато.
Ви благодариме за разбирањето!!
Ако имате било какви прашања во врска со превозот методи на,ве молиме слободно контактирајте со нас!!
Пакет :
Стави earring, ѓердан, бразлетна и прстен посебно во opp вреќа.Ќе добиете предмети во рок од 3-7 работни дена откако сме ги испратите(за количина е повеќе од 120 компјутери, ние треба околу 7 дена за да се произведе). Експрес : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Можете да изберете во мојот веб-сајт, Причина ние се нудат најмногу конкурентна цена , ќе треба да плати дополнителни трошоци за превозот цена.Ние сме во потрага forword да воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Utei
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Nekelace+Хривнија+Earring+Ring
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
358
посебни:
Здраво
Occassion:
Свадба,забава,ангажирање,подароци
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Слични предлози