.

.

Накит 5 Реда Кристал Свадба Булчински Ѓердан Ѓердан Earring Поставите Кварц парична Казна Булчински широк види крилја жените кралицата

Накит 5 Реда Кристал Свадба Булчински Ѓердан Ѓердан Earring Поставите Кварц парична Казна Булчински широк види крилја жените

DEN 977.00
DEN 1320.00
-26 %

Износ
Во продавницата.


Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површински недостатоци, форма, боја и големина. Среќен наддавање!
.Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!Ниска почетна цена ,не пропуштајте !
(Професионални Рака Заврзана Со Двојно Свила Теми Помеѓу Секоја Школка Бисер)
Овие бисери се меѓу rarest на сите бисери, кои се на располагање. Вредностите на овие бисери се генерирани од реткост и квалитет.Повратни информации
100% пари наплата или слободна размена,ако не беа задоволни со тоа.
евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете. Имаат продолжат со нумеричка
Бразил / Јужна Америка /Франција / Шпанија / Германија / Источна Европа : може да потрае до 13-25 работни денови поради строгите обичај Инспекција.
Вие ќе примите објект токму како што се прикажани во слика погоре.
Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.
Големини се движат од 7. Тие доаѓаат во бои вклучувајќи црна, сива и зелена.
Морска Школка бисер се природна боја бисери, кои се многу ретки.
Превозот :
Тие Имаат песна бројки.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози