.

.

Накит 8мм Пурпурна gem камен Позлатен Приврзоци Ѓердан Earring Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја кралицата

Накит 8мм Пурпурна gem камен Позлатен Приврзоци Ѓердан Earring Кварц парична Казна Позлатен Булчински широк види крилја кралицата

DEN 746.00
DEN 1008.00
-26 %

Износ
Во продавницата.


Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површински недостатоци, форма, боја и големина.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози