.

.

африкански монистра накит поставување на Жените дама Накит кристал школка бисер ѓердани обетки Кварц чисто злато Булчински широк кралицата

африкански монистра накит поставување на Жените дама Накит кристал школка бисер ѓердани обетки Кварц чисто злато Булчински широк

DEN 599.00
DEN 936.00
-36 %

Износ
Во продавницата.

Среќен наддавање!
.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Стил:
Романтични
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Сребро 18K Злато Позлатен earring копчето нагоре:
Невообичаени свадба Жената Накит
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија
трговија на големо Накит поставите Посебни без кутија:
Кварц Мода природни

Слични предлози