.

.

Anniyo Црн Камен Habesha поставите Накит Етиопската Булчински Свадба Златна Боја Еритреја Африка поставува #000315

Anniyo Црн Камен Habesha поставите Накит Етиопската Булчински Свадба Златна Боја Еритреја Африка поставува 000315

DEN 696.00

Износ
Во продавницата.

Испорака : Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 15-60 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Пред да се врати ставки,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата(на продавачот)се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.

За производот

Должина:
Black Rope 49cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
000315
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
anniyo
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,Девојки

Слични предлози