.

.

AINOUSHI 925 Sterling Silver Круша Намали Прстен Earring Pendant Ѓердан Накит Сетови Вистински Sona nscd Жените Подарок Прекрасна Партија Подароци

AINOUSHI 925 Sterling Silver Круша Намали Прстен Earring Pendant Ѓердан Накит Сетови Вистински Sona nscd Жените Подарок Прекрасна

DEN 889.00
DEN 1481.28
-40 %

Износ
Во продавницата.

modname=ckeditor AINOUSHI 925 Sterling Silver Круша Намали Прстен Earring Pendant Ѓердан Накит Сетови Вистински Sona nscd Жените Подарок Прекрасна Партија Подароци
Опис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.
Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга. Купат Повеќе, Повеќе попуст. Голем за да може да бесплатен превозот. Различни прст големина и различни центар камен големина може да обезбеди, задолжен додадете зависи промени.
100% Вистински производи за фотографија, Добар квалитет, Најдобра Услуга.
Најдобар Ангажман Прстен за Твоите Најдобри Љубов !!!!
ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10 (Можете да оставите порака за она што големината сакате) Дијамантски Прстен Големина : 1x10mmx14mm 16x2.5mm Прстен Карат Тежина : 5 Карат Pendant Дијамант Големина : 1x10mmx14mm 16x2.5mm Pendant Карат Тежина : 5 Карат Earring Дијамант Големина : 2x8mmx12mm 34x2.0mm 6x1.75mm 4x1.6mm 2x1.5mm 2x1.35mm Earring Карат Тежина : 3 Карат Главниот Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Страна Diamond Материјал : ААА+ Кубни Zircoina (Висок Квалитет Сјај Циркони, не се нормални CZ) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Јасно Бели Главниот Камен Облик : Перница Намали Прстен Тип : Цвет во Облик на Свадба Ангажман Свадба Накит Поставите Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver Белег : 925 Позлата : Бело Злато Позлатен Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гарантира Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање. Пакет се Вклучени : 1 X Прстен/1x Pendant Ѓердан/1x Earring/ Еден Накит Сет (ве Молиме, изберете ја дизајни ви се допаѓа,а кога ќе изберете прстен, pls ни остави порака за вашата големина, ви благодарам.) (Ѓердан е натпревар со еден крст синџир)
Свадба Sona Прстен
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ SONA СИМУЛИРАНИ ДИЈАМАНТСКИ НАКИТ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОЦЕСОТ ABEST НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жени,љубовници'
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
AINUOSHI
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Прстен Earring Pendant Ѓердан
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
LC7
Дијамант Научно Име:
Најдобар Квалитет SONA Синтетички Симулирани Дијамант
Дијамант Јасност:
IF
Дијамант Боја Одделение:
D-E
Дијамант големина:
Прстен и Pendant се 6 Карат, Earring е 4 Карат
Поставување:
925 сребрен со најдобар квалитет бело злато галвански да се спречи оцрни
Гаранција:
Целосно Како Брилијантен Како Минирани Дијаманти
квалитет:
Висок Квалитет на Злато позлатен никогаш Нема да Исчезнат Или да се Оцрни
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Роденден подарок
Накит Поставите Стил:
Жените Луксузни Engagment Прстен Earring Pendant Ѓердан Подарок
is_customized:
Yes

Слични предлози