.

.

Гроздобер Луксузен CZ Камења Висок квалитет сјајна две-парче сет Љубов невестата накит сетови Бисер Ѓердани + Обетки Свадба Булчински

Гроздобер Луксузен CZ Камења Висок квалитет сјајна две-парче сет Љубов невестата накит сетови Бисер Ѓердани + Обетки Свадба Булчински

DEN 1087.00
DEN 1144.32
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Повод:
Свадба
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
D06

Слични предлози