.

.

WPAITKYS Плоштадот Жолта Кубни Циркони Сребрена Боја Накит Сетови Ѓердан Pendant Обетки Прстени За Жените Бесплатен Подарок Кутија

WPAITKYS Плоштадот Жолта Кубни Циркони Сребрена Боја Накит Сетови Ѓердан Pendant Обетки Прстени За Жените Бесплатен Подарок Кутија

DEN 527.00
DEN 878.40
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки
Број На Модел На:
PJS301
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
WPAITKYS
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Кубен Циркони
Главниот Камен:
Жолта
Главниот Камен Боја:
multicolor
квалитет:
ААА
Земја на Производство:
Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
is_customized:
Yes

Слични предлози