.

.

WPAITKYS Црвено Кубни Циркони Сребрена Боја Накит Сетови За Жени, Украс Накит Жена Обетки Хривнија Ѓердан Прстен Слободни Кутија

WPAITKYS Црвено Кубни Циркони Сребрена Боја Накит Сетови За Жени, Украс Накит Жена Обетки Хривнија Ѓердан Прстен Слободни Кутија

DEN 647.00
DEN 1176.00
-45 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WJS1036
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
WPAITKYS
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Ѓердан/Pendant/Прстен/Хривнија
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
овална
Главниот Камен Боја:
Црвено Бела
Поставување:
Prong поставување
Земја на Производство:
Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
is_customized:
Yes
Lengh на Синџири:
45см+5cm
Lengh на Хривнија:
18cm+2cm

Слични предлози