.

.

VENSANAC 2017 Нова Линија Чипка Душо Исклучување на рамо Ракави Бел Сатен Булчински венчаница Свадба Gown 30335

VENSANAC 2017 Нова Линија Чипка Душо Исклучување на рамо Ракави Бел Сатен Булчински венчаница Свадба Gown 30335

DEN 2083.00
DEN 2975.52
-30 %

Износ
Во продавницата.

) Answer : ___________________________ Note : Кога сте го купиле овој фустан,сте имале подобро да нѐ информирате за вашата висина,тежина,биста и половината,така што можеме да го проверите вашиот големина внимателно.)
5 : ако не сте се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
Карактеристики : 100% Сосема Нов. Боја : Бела Материјал : Мека Сатен+Organza+Чипка Фустани Должина : Кат-Должина Назад Дизајн : ланче со Висок Квалитет, Модерен & Удобно Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
Големина : 2/4/6/8/10/12/14/16 (Мерење разлика од 1-2cm,pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа венчаница. освен Западна европа ,Африка .Време на испорака :
Од Воздухопловната/Airparcel : Генерално, за 7-21 Работни дена (Бесплатен Превозот)
Од Express : Општо земено, околу 4-6 работни дена
3. Ако сеуште не сте добиле одговор по 24 часа, ве молиме проверете на спам на вашата e-mail сандаче.1% Наплата
Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. Меѓународни Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
a : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Следново е приближна на превозот време за различни региони за Воздух Mail :
Земјата Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22
Работни Дена + Сабота + Недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31
Сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .
б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден од денот на уплатата примена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Вид Забелешка
Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. За Воздух Mail : поголемиот дел од земјите во рок од 10 до 20 работни дена. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.9% Наплата
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.

За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
VENSANAC
Назад Дизајн:
Ланче
Воз:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Број На Модел На:
30335
Фустани Должина:
Кат Должина
Свадба Фустан Ткаенина:
Мека Сатенски
Половината:
Природни

Слични предлози