.

.

LS24623 свадба фустани 2018 Облека Де Mariage чипка венчаница vestido де noiva луксузна венчаница сирена

LS24623 свадба фустани 2018 Облека Де Mariage чипка венчаница vestido де noiva луксузна венчаница сирена

DEN 10368.00
DEN 10913.28
-5 %

Износ
Во продавницата.


Custom Size (ве молиме кажете ни за вашата големина како што следи) , кориснички големината не е повеќе од US12.
1 биста = cm/инчи
2 половината= cm/инчи
3 колковите= cm/инчи
4 рамо до рамо= cm/инчи
5 рамо до подот без потпетици= cm/инчи
6 потпетици= cm/инчи
• ние се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, преку разговор онлајн систем или e-mail во рок од 2 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.
• Ако треба да се вратите, ве молиме направете го тоа во рок од 2 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање.
• Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
• Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Како Да Се Цел
Како Да Плаќање

За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Назад Дизајн:
Ланче
За Бремени Жени:
No
Деколте:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading
Sleeve Должина(cm):
Краток
Свадба Фустан Ткаенина:
organza
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Број На Модел На:
LS24623 -венчаница сирена
Моден Елемент:
Backless
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
CHANVENUEL
Силуета:
Сирена/Труба
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Beaded
боја:
како на слика -венчаница сирена
Назад:
Ланче
Вграден-во-градник или не:
Yes
Ракавите:
Капа Ракави
Големина:
S/M/L/XL /custom
колекција:
свадба сирена се облекуваат
Водечките Време:
обично 20days
Вклучени petticoat или не:
NO
Име:
LS-венчаница сирена

Слични предлози