.

.

BK002 Vestido де Noiva Обвивка Свадба Фустани Чипка Appliques V деколте Свадба Наметки со Beading 2017 Облека Де Mariage

BK002 Vestido де Noiva Обвивка Свадба Фустани Чипка Appliques V деколте Свадба Наметки со Beading 2017 Облека Де Mariage

DEN 7584.00

Износ
Во продавницата.

Но
понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. Сите налози се наредени според вашата нарачка потврда. ако сакате боја исто како слика, ве молиме оставете порака за да кажете. остави порака во следната состојба : сакате сопствени направени големина ,боја и други стилови; да ни каже точниот датум треба да се облекуваат; имаат други барања во фустан детали
2.
Се врати и се Врати на Политиката
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот. Ако сакате да го откажете цел : да ја прифатиме целосна наплата во рок од 24 часа откако сте ставање на ред; има само 50% делумна наплата откако ќе го поставите цел повеќе од 24 часа(50% е цената на нашата материјал). Наддавање е за еден фустан само!
4. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.
Ви благодариме !
. Ние може да се свитка gown внатре кон надвор за да се заштити beading или алкохол. Венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( емисија за слики). или, ве Молиме користете Trade Manager контактирајте ме. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да
се разбере оваа ситуација. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.можете да го испрати е-мејл или разговор со нас на линија,сите е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден,доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Нашите Услуги
Нашите услуги на клиентите тим се на располагање за да им помогне на сите ваши прашања во рамките на 24hours откако ќе добиете на вашата е-пошта.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 48 часа по приемот на објектот.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена . Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. За да испратите некоја e-mail и Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24-48 часа. Објектот ќе биде couriered од Кина до твојата адреса.

За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
ИЗГЛЕДОТ NICEB
Назад Дизајн:
Backless
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
BK002
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
завиткајте
Деколте:
V Деколте
За Бремени Жени:
No

Слични предлози