.

.

Нова Мода Топла Продажба Домот Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Кристал Пеперутка Прстени За Жени го користат за Партиски Ангажман

Нова Мода Топла Продажба Домот Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Кристал Пеперутка Прстени За Жени го користат за Партиски Ангажман

DEN 191.52

Износ
Во продавницата.


MOQ 1pcs Големина 6#/7#/8#/9#, Ширина : 4mm Тежина 4 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
Големина во U. S. Стандард
Мерење
Обемот(mm)
Дијаметар(mm)
6
51.8
16.5
7
54.4
17.3
8
56.9
18.1
9
59.5
18.9
За Вашиот Референца

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
VQYSKO
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
CA2030
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Спиење Tracker
Материјал:
Кристално
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
4mm
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Производи име:
Роуз Злато Позлатен Кристал Пеперутка Прстени За Жени
Тежина:
4g
Пакување:
1pcs во oppbag
Ширина:
4mm

Слични предлози