.

.

Ново Сребро 925 Кристал Прстени за Жените Свадба Прстени Фунта Сребрен Накит Мода Отвори Прилагодливи Прст Прстен

Ново Сребро 925 Кристал Прстени за Жените Свадба Прстени Фунта Сребрен Накит Мода Отвори Прилагодливи Прст Прстен

DEN 207.00
DEN 258.72
-20 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
DIEERLAN
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Прстени
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Материјали:
925 Sterling silver
накит:
фунта сребрен накит
квалитет:
Добар Квалитет На Кина(Копно)
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен ,Мода

Слични предлози