.

.

Година Нови Доаѓањето На Големо Мода 925-Sterling-Сребрен Накит Инкрустирани Циркон Прстен Ангажман Подарок Сребро Позлатен Бесплатен Превозот

Година Нови Доаѓањето На Големо Мода 925-Sterling-Сребрен Накит Инкрустирани Циркон Прстен Ангажман Подарок Сребро Позлатен

DEN 96.00
DEN 158.88
-40 %

Износ
Во продавницата.

Големина : Тежина 8 : 4g

За производот

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2.5 mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Никој
Повод:
Свадба
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
прстен
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
печат (не се материјал):
925

Слични предлози