.

.

6mm 8мм Мажите Титаниум Прстен Елени Еленски Маскирна Пломба Свадба Бенд Високо Полиран Рабовите Ангажман Прстени За Жените Накит

6mm 8мм Мажите Титаниум Прстен Елени Еленски Маскирна Пломба Свадба Бенд Високо Полиран Рабовите Ангажман Прстени За Жените Накит

DEN 518.00
DEN 863.52
-40 %

Износ
Во продавницата.


Гравирање Услуга
1.Можете engrave име или лого на прстенот? -Да,ние може да engrave зборови/едноставен знак. Тука е engrave услуга : 2.Колку букви може да ви engrave? -Колку помалку, толку подобро .Таму е многу ограничен простор за прстен да се engrave . (не повеќе од 3 зборовите секој прстен) 3.Како да се избере англиски фонт ? -Ве молиме да ни ги испратите на фонт што сакате . 4. Можете engrave руски јазик/француски/арапски јазик или друг јазик ? -Да,ние може да engrave сите јазици.Ако не можете да напишете ја вашата јазик , можете да ни испратите е јасна слика. 5.Можете engrave во било бои? -Жал ми е,бојата не може да биде избран. 6. Како можам да го кажете му на продавачот зборовите јас треба да engrave? -Кога ќе се плати со цел ,можете да оставите порака на изгравирани зборови за нас.

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CNTJZ0608392S
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
6mm,8mm
Метали Тип:
Титаниум
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
TIGRADE
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Прстени
Обликот:
Круг
боја:
како на слика
Пол:
Мажи Жени унисекс
Повод:
Партија Свадба Ангажман
моден или парична казна:
Моден
Материјал:
Титаниум
Површината Ширина:
8мм 6mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди класичен

Слични предлози