.

.

TIGRAD 8мм Сребро Мажите Титаниум Прстен Бранеа Заврши Свадба Бенд Ангажман Прстени Машки Накит anel feminino

TIGRAD 8мм Сребро Мажите Титаниум Прстен Бранеа Заврши Свадба Бенд Ангажман Прстени Машки Накит anel feminino

DEN 288.00
DEN 479.52
-40 %

Износ
Во продавницата.


Внимание : Тоа е 8мм ширина прстен.
Гравирање Услуга
1.Можете engrave име или лого на прстенот? -Да,ние може да engrave зборови/едноставен знак. Тука е engrave услуга : 2.Колку букви може да ви engrave? -Колку помалку, толку подобро .Таму е многу ограничен простор за прстен да се engrave . (не повеќе од 3 зборовите секој прстен) 3.Како да се избере англиски фонт ? -Ве молиме да ни ги испратите на фонт што сакате . 4. Можете engrave руски јазик/француски/арапски јазик или друг јазик ? -Да,ние може да engrave сите јазици.Ако не можете да напишете ја вашата јазик , можете да ни испратите е јасна слика. 5.Можете engrave во било бои? -Жал ми е,бојата не може да биде избран. 6. Како можам да го кажете му на продавачот зборовите јас треба да engrave? -Кога ќе се плати со цел ,можете да оставите порака на изгравирани зборови за нас.

За производот

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
CNTJZ08657S
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Фитнес Тракер
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
TIGRADE
Метали Тип:
Титаниум
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Површината Ширина:
8мм
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
8мм
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жени Мажи
Повод:
Свадба Партија Ангажман
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Титаниум
Стил:
Тренди
Обликот:
Круг
боја:
Сребро.

Слични предлози