.

.

FENASY Бисер студ обетки, Бисер Накит со обетки за љубов,привлечност геометриски бохемски обетки за жени со подарок кутија

FENASY Бисер студ обетки, Бисер Накит со обетки за љубов,привлечност геометриски бохемски обетки за жени со подарок кутија

DEN 400.00
DEN 667.20
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E5200050922
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бренд Име:
FENASY
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Назад Наоѓање:
NO
бисер боја:
бела/розова/виолетова
Бисер Атрибут:
Вистински Природни Бисери
Назад Наоѓање:
Yes
бисер големина:
9-10мм
Пакет:
Подарок кутија

Слични предлози