.

.

Шарени Кристали Злато Студ Обетки за Жени, Полн Кристал Мрежа pusety Ѕвезда Обетки 12 Бои oorbellen за жени

Шарени Кристали Злато Студ Обетки за Жени, Полн Кристал Мрежа pusety Ѕвезда Обетки 12 Бои oorbellen за жени

DEN 84.00
DEN 120.00
-30 %

Износ
Во продавницата.


Име : Star Обетки
Материјал : Мрежа, Кристал, Од Легиран
Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет
17 бои изберете! Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
златни обетки студ
Бренд Име:
Fgifter
Метали Тип:
Злато Позлатен
Бои:
златни обетки студ

Слични предлози