.

.

злато боја обетки за Муслимански Студ Обетки Шарм аллах Обетки Накит за подарок За Жените

злато боја обетки за Муслимански Студ Обетки Шарм аллах Обетки Накит за подарок За Жените

DEN 139.00
DEN 180.00
-23 %

Износ
Во продавницата.


Злато Позлатен обетки за Муслимански Студ Обетки Шарм аллах Обетки Накит за подарок За Жените
USD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mail
USD
RODUCT КАРАКТЕРИСТИКИ
Стил : Мода накит Обетки за жени
Материјал : Еколошки бакар,18k вистински злато позлатен, не 100% солидна злато
Големина : прикажува слика,ве молиме да забележите дека
Повод : Ангажирање/партија/годишнината/подарок
Состојба : 100% сосема нов,одлична занает
НАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!
СЛИКА
Накит треба caressed прецизно одржување
За shippment
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL
Ако имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќање
Повратни информации :
Ве молиме не го остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 15 дена од денот на добивате нив,за проблеми со Квалитетот. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Пред да се врати ставки,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата(на продавачот)се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

За производот

Метална боја:
Злато-боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGTHAI
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
20030605
Метали Тип:
Бакар

Слични предлози