.

.

UMODE Бренд Бело Злато Боја Кубни Циркони CZ Акцент Инспириран Пресврт Љубов Јазол Симулирани Пост Студ Обетки AUE0141

UMODE Бренд Бело Злато Боја Кубни Циркони CZ Акцент Инспириран Пресврт Љубов Јазол Симулирани Пост Студ Обетки AUE0141

DEN 228.00
DEN 331.20
-31 %

Износ
Во продавницата.


UMODE Бренд Бело Злато Позлатен Кубни Циркони CZ Акцент Инспириран Пресврт Љубов Јазол Симулирани Дијамант Пост Студ Обетки AUE0141 Бренд : UMODE Објект Tyle : Студ Обетки Главниот Камен : Мали Врвот Одделение CZ Материјал : Бакар Позлата : Бело Злато / Родиум Носат Прилика : Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Годишнината Функција : Тоа е древна и романтични дизајн, со три прстени се поврзани како љубов јазол, мали CZ дијамант изнесува , едноставна бакар материјал , бело злато позлатен на површината. И парична казна изработка, многу убава,исто така погоден за Божиќ.

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AUE0141
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
UMODE
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Пеперутка поддршка
Mainstone:
Кубен Циркони Дијамант
предмети:
Обетки
Предмети Тип:
студ earring
Стил:
Моден
обложено:
Бело Злато
е-прилагодена:
Yes
Occassion:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Годишнината
Тежина:
4.95 g (Card Included)
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни

Слични предлози