.

.

Студ Обетки Голема Ретро Rhinestones гроздобер Обетки за Жените од индија Бисер Earings Мода Накит 2017 Dropshipping

Студ Обетки Голема Ретро Rhinestones гроздобер Обетки за Жените од индија Бисер Earings Мода Накит 2017 Dropshipping

DEN 84.00
DEN 98.40
-15 %

Износ
Во продавницата.


Функција :
1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
2.Материјал : алуминиумски
3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
4.Пакет : opp кеси
5.Акции : во парк објект
6.Никел слободни и да Доведе слободни.
7.ПОМИНЕ ISO9001
8.Ги задоволи Европските стандарди
9.Earring : 2.5 cm x 2.5 cm
Производ Повеќе 2016 Година Нови Модни Вода Капка Обетки Бохемија Голема Ж..
Цена : 1.79 US $ 1.7 / Цена 2016 Година Нови Модни Шарм Гроздобер Капка Долги Обетки..
Цена : 1.97 US $ 1.87 / Цена 2016 Година Нови Модни Црна Циркон Шарм Обетки Ange..
Цена : 2.89 US $ 2.75 / Цена 2016 Година Нови Модни Шарм Капка Обетки Гроздобер Silv..
Цена : 0.99 US $ 0.94 / Цена 2016 Година Нови Модни Студ Обетки Гроздобер Двојно Цира..
Цена : 0.58 US $ 0.55 / Цена 2016 Година Нови Модни Голем Круг Ретро Бисер Rhinestones..
Цена : 2.05 US $ 1.95 / Цена 2016 Година Нови Пристигнување Еластична Прстени Ultralarge Мулти- ..
Цена : 2.97 US $ 2.82 / Цена Ангелските Крилја Злато Позлатен Приврзоци Љубов Срце Облик ..
Цена : 2.79 US $ 2.65 / Цена

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
VC-LADY
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
E051
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените

Слични предлози