.

.

Убаво Мода Злато Студ Обетки Популарни Кристал Принцезата Обетки За Жена Девојка

Убаво Мода Злато Студ Обетки Популарни Кристал Принцезата Обетки За Жена Девојка

DEN 188.00
DEN 204.00
-8 %

Износ
Во продавницата.


Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас.Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.Пакет : Opp кеси 5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задоволни цело време, па искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Акции : Во парк точка 6. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар,Злато Позлатен
Број На Модел На:
80010436
Накит Тип:
Популарната Кристал Принцезата Обетки За Жена Девојка
позлата:
24K Злато позлатен
Гаранција:
Две Години Гаранција
Големина:
15mm

Слични предлози