.

.

KIVN Мода Накит Луксузни Dangle Долго CZ Кубни Циркони Булчински Свадба Обетки за Жени, Мајки Роденден на Божиќ Подароци

KIVN Мода Накит Луксузни Dangle Долго CZ Кубни Циркони Булчински Свадба Обетки за Жени, Мајки Роденден на Божиќ Подароци

DEN 575.00
DEN 991.20
-42 %

Износ
Во продавницата.


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно Се Враќа
Обетки се една од оние работи кои многу девојки не можат да живеат без. Кога сакате пар обетки кои се елегантен и апсолутно воодушевувачки, сакате нашата принцеза намали dangle обетки. Овие обетки функција прекрасен дијамант што блеска со секое движење. Дијамант dangles од линија на око фаќање кубни циркони дијаманти, кои дополнуваат прстен совршено. Носат овие обетки за вашиот следен датум и сте сигурни да го привлечат неговото внимание речиси веднаш.Размислете за купување на еден од нашите трендовски Обетки како роденденски подароци за жените кои сакаат уникатни и Луксузни накит.

За производот

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
21OLA3278
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Метали Тип:
Дувачкиот
Назад Наоѓање:
Пост-Назад

Слични предлози