.

.

10 Пара Тетоважа Оригами Мачка Студ Обетки За Жените Ситни Животни Миленичиња Накит Brincos Femme Партија Уво Додатоци

10 Пара Тетоважа Оригами Мачка Студ Обетки За Жените Ситни Животни Миленичиња Накит Brincos Femme Партија Уво Додатоци

DEN 760.00
DEN 864.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


1.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.
Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
2.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.
Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.
Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.
Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,
ако ви се најде за заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
3.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .
Ако пакетот е во вашата локална поштата,
ве молиме да оди да ги земе со себе.
Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.
4.
П : Дали ќе го прифати Pay-pal?
А : Жалам,Aliexpress donot работа со Pay-pal,
ве молиме да ни испратите e-mail и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.
1),со цел =$5,брод преку Кина Пост Воздух Mail
3),со цел>=$130,брод преку UPS-от,DHL,Aramex,Fed Ex,EMS..
4),Ние си имаме свој фабрика, па се прифати прилагоди било приспособен производи
5) Ние имаме многу инвентар, ние ќе бидат испратени во рок од 48 часа

За производот

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CAVSUAT
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Мачка Животинско Студ Обетки

Слични предлози